UEFA Eiropas līgas finālā tksies Mančestras ‘United’ un Amsterdamas ‘Ajax’

Uncategorized 0 Comment

Source:delfi.lv.
Anglijas futbola premjerlīgas grandi Mančestras “United” un titulētā Nīderlandes komanda Amsterdamas “Ajax” ceturtdien nodrošināja vietu UEFA Eiropas līgas finālā, kurā izcīnīs ceļazīmi uz nākamā gada UEFA Čempionu līgas grupu turnīru.

“United” savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Spānijas komandu “Celta Vigo”, divu spēļu summā svinot uzvaru ar 2:1.Mača rezultātu 17. minūtē atklāja “United” pussargs Maruāns Fellaini, kurš ar galvu pielaboja soda laukumā adresētu bumbu. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Fakundo Ronkaglija izlīdzināja rezultātu, taču gūt vēl vienus vārtus, kas atnestu uzvaru divu spēļu summā, “Celta” futbolisti nespēja.

Author: DELFI

Published: Thu May 11 2017 20:00:00 GMT-0400 (EDT)